Info FLESZ 2024 06 12
Opublikowano: 2024-06-12
* Innowacyjna operacja usunięcia ognisk endometriozy jelita grubego w Pabianickim Centrum Medycznym
* Jubileusz 50-lecia PM nr 5
* Studenci - seniorzy zakończyli 21.rok akademicki
* Corin Onko-Run – bieganie, badanie, pomaganie
* Dwudniowy piknik powiatowo-miejski Powitanie lata
* Magiczny, pełen wspomnień koncert muzyki bajkowej i filmowej „Zasłuchani w filmie”
* Siatkarki plażowe ZS 3 piąte w województwie w Licealiadzie
InfoFLESZ - bieżące informacje z miasta w każdy poniedziałek, środę i piątek.
Ostatnio dodane w tej kategorii

* 4187 uczniów miejskich podstawówek może wyruszać na wakacje * Koniec nauki, czas na Aktywne Wakacje * Lekcja bezpieczeństwa na wakacje od pabianickich służb * Wymiana ubrań, plener malarski, spacery po grodzie - trwa Tydzień Seniorów * Zabawa przy hitach filmowych i festiwalowych - piknik w DPS * (...)

* Noc Kupały - słowiańska kultura, magia i wianki w Lewitynie * Popłyną w rejs po Bałtyku - nagroda w konkursie marynistycznym * Ruszyły atrakcje Pabianickiego Tygodnia Seniorów * Dzika kaczka oraz azjatycka łódka - kolejne murale Kruka

* W schronisku u św. Brata Alberta po remoncie jak w domu * Piknik ewangelizacyjny „Rodzina z nadzieją” w Boże Ciało * Sobótki, czyli Słowiańskie Święto Miłości w Lewitynie * „Nie ma Jak senior” - Pabianicki Tydzień Seniorów * Wygrali sukces. Pojadą na finał konkursu do Tarnobrzega

* Maria Wrzos - Meus „Zasłużona dla Kultury Polskiej” - honorowa odznaka dla dyrektor MOK * Gorące, muzyczne „Lato z powiatem” - piknik z gwiazdami * Zagłosuj na lokalne projekty w Budżecie Obywatelskim Województwa Łódzkiego * Zmierz się z Mistrzem - Piknik na 110 lecie ZS 1 * Nowy mural Kruka (...)