Pabianicki Magazyn Kulturalny 2018-04-12
Opublikowano: 2018-04-12
* Recital skrzypcowy Magdaleny Czestkowskiej
* Koncert „Dętyści i spółka” w ramach Dnia Otwartego szkoły muzycznej
* Recital fortepianowy rosyjskiej artystki Anny Bulkiny
* O „Magicznej podróży Beatlesów” w Centrum Seniora
* Koncert ”Muzyka płynąca z mojego serca”
* „Niezwykła historia Florence” znów na deskach MOK
* Powiatowy Turniej Recytatorski „Zwierciadło rzeczywistości 2018”
Ostatnio dodane w tej kategorii

* „U źródeł naturalnego piękna. Tajemnice urody Słowianek” - prelekcja i warsztaty w muzeum * Koncert „Opera w słonecznej odsłonie” na Bloom Festiwalu * Wakacje w mieście * 8. Międzynarodowy Folklorystyczny Festiwal Polka * Premierowy piątek w kinie Tomi * Grube Nici vol. 2 * Niedzielne (...)

* Noc Kupały, czyli Słowiańskie Święto Miłości w Lewitynie * Spotkanie z Piotrem Sölle i Wojciechem Fituchem w MBP * Filia nr 4 zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki * Koncert dyplomantów PSM I i II stopnia * O słowiańskich kosmetykach i pielęgnacji urody w muzeum * Koncert (...)

* „Lato z Powiatem” w najbliższą sobotę * Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” * Nauka czytania metoda krakowską * Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki * Trebunie-Tutki na Bloom Festiwalu * Premierowy piątek w kinie Tomi * GRYFF & Samborska - koncert i sztuka * Niedzielne filmowe poranki * (...)

* Spotkanie autorskie z Weroniką Marciak * Autor książek i fotograf Janusz Ziarnik w MBP * Rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz” * Koncert pt. „Po mojemu…” czyli z gitarą i plecakiem przy ognisku * „Podróż za jeden uśmiech”- widowisko artystyczne na deskach MOK * Spektakl kostiumowy (...)